Prosinec u Včeliček

Poslední měsíc v roce byl pro nás tím nejkrásnějším. Na procházkách jsme si užívali napadaného sněhu. Báječným zážitkem byla canisterapie. Přišla k nám do třídy vzácná návštěva - naše speciální pedagožka se svým pejskem, se kterým jsme se mohli pomazlit. To nám udělalo velikou radost. Hudební výchovy jsme trávili ve vedlejší třídě, kde se hrálo na kytaru a zpívali se vánoční koledy. 13. prosince byl na naší škole Den otevřených dveří, při kterém bylo slavnostně otevřeno nové integrační centrum. Nemůžeme se dočkat, až do něho budeme chodit, je to nádherné místo. Předposlední den před vánočními prázdninami proběhla vánoční besídka, kterou jsme si společně užili a nyní se těšíme na vánoční svátky.

Bc.. Eliška Baranjová